top of page
Art Gallery

Історія Арт-Колекції "Стільник"

Коаліція «ГОСТОМЕЛЬЩИНА – ПРОСТОРИ МРІЙ»

Місія Коаліції: формування умов для цілісного розвитку і розкриття можливостей ЛЮДИНИ з реалізації Бачення Гостомельщини як ПРОСТОРІВ МРІЙ.

Гостомельщина – один з куточків Київської області, що найбільше постраждали від російської агресії на початку її повномасштабного вторгнення в Україну. Та велика кількість вбитих цивільних та зруйнованих будинків насправді виявилися тільки верхівкою айсбергу проблем, що принесли із собою нелюди з сусідньої країни. Коли Гостомельщину було звільнено від окупантів однією з найактуальніших задач стало покращення ментального здоров’я дітей, які на власні очі побачили жахіття війни.

Зважаючи на перспективи, що відкриваються після деокупації міста-Героя Гостомеля та навколишніх сіл (Мощун, Горенка, Озера), і не дивлячись на труднощі сьогодення, Партнери по Коаліції «ГОСТОМЕЛЬЩИНА – ПРОСТОРИ МРІЙ», започаткували проєкт «ДІТИ ГОСТОМЕЛЬЩИНИ: ПРОСТОРИ МРІЙ та ТВОРЕННЯ».

Проєкт «ДІТИ ГОСТОМЕЛЬЩИНИ: ПРОСТОРИ МРІЙ та ТВОРЕННЯ»

Мета проєкту:

Створення креативно-просвітницького кластеру на території Гостомельщини.

Цілі проєкту:

1. Допомогти сформувати жителям Гостомельської громади їх мрії у конкретні проекти, з урахуванням їх потреб.

2. Надати дітям Гостомельщини та їх родинам інструменти для покращення психо-емоційного стану, розкриття творчого потенціалу та подальшої монетизації набутих умінь та навичок.

3. Привернення уваги широкого загалу до нагальних потреб Гостомельщини та залучення до спільного їх вирішення.

 

Реалізація Мети та Цілей проєкту сприятиме розкриттю та розвитку через творчість духовного потенціалу дітей, які пережили й переживають жахіття війни на власному досвіді, поновленню їх ментального здоров’я та адаптації до нових умов життя, вселятиме віру в добро, милосердя, Людину й плекатиме любов до отчого краю, допомагатиме їм в становленні як повноцінних особистостей.

Менеджер проєкту - Ігор Найда

Найда_______.jpg
Арт-Колекція «СТІЛЬНИК»
316408472_5980294395335259_5867279461055612852_n.jpeg

 «ОБІЙМАЮ ТЕБЕ, ОМРІЯНА УКРАЇНО»

«Арт-Колекція «СТІЛЬНИК» – одна із цеглинок проєкту «ДІТИ ГОСТОМЕЛЬЩИНИ: ПРОСТОРИ МРІЙ та ТВОРЕННЯ».

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:

1.  Покращити ментальне (психічне) здоров’я дітей, їх рідних та близьких, залучених  до створення творчих доробок Арт-Колекції «СТІЛЬНИК».

2.  Розвивати у дітей – учасників проєкту творчі здібності, просторове і креативне мислення, психологічну зрілість, усвідомлене розуміння соціально-прийнятних моральних орієнтирів.

3.   Мотивувати творчість дітей на відображення позитивних емоцій й очікувань,  ставлення до добра і милосердя в омріяній ними країні.

4.  Формувати з творчих доробок дітей колекцію/колекції й представляти її/їх широкому загалу за допомогою онлайн та офлайн виставок.

5.  Влаштовувати онлайн та офлайн аукціони з продажу дитячих витворів та майстрів мистецтв, спрямовувати виручені кошти на підтримку творчих особистостей та культурно-мистецькі проєкти Гостомельщини.

6.  Привертати увагу широкого загалу до вирішення питань ментального здоров’я дітей Гостомельщини, котрі пережили жахіття окупації та бойових дій.

7.  Залучати до формування та промоції Арт-Колекції «СТІЛЬНИК» знаних митців України та поза її межами, дітей з усього світу та лідерів думок.

ПЕРШІ КРОКИ: НАПОВНЕННЯ АРТ-КОЛЕКЦІЇ "СТІЛЬНИК"

ОСНОВА АРТ-КОЛЕКЦІЇ – ДОРОБКИ ДІТЕЙ:

Надавачами доробок є діти, діти з наставниками, діти з родичами, які мешкають в Гостомельській ОТГ. 

До них долучаються діти з усієї України та світу, мотивацією яких є прагнення допомогти розвитку творчих дітей Гостомельщини. 

Творчі доробки відображають позитивні емоції й очікування дітей, їх ставлення до добра і милосердя в омріяній ними країні. До робіт додаються їх опис, включно з: ім’ям та прізвищем; віком автора робот; ім’я та прізвищем співавторів (наставника чи члена родини); мотивами до створення; закладеною ідеєю; своїми побажаннями.

УЧАСТЬ МАЙСТРІВ:

Окремою складовою виставки-аукціону є роботи майстрів, які долучилися до допомоги у реалізації Мети та Цілей проєкту «ДІТИ ГОСТОМЕЛЬЩИНИ: ПРОСТОРИ МРІЙ та ТВОРЕННЯ». Також планується проведення з їх допомогою майстер-класів для дітей, які беруть участь у наповненні Арт-Колекції.

КОМІСІЯ:

Роботи приймаються на розгляд Комісії, створеної з числа представників відділів освіти, культури, молоді і спорту Гостомельської ОТГ, Партнерів Коаліції.

ПЕРШІ КРОКИ: ПРОВЕДЕННЯ ВИСТАВКИ ТА ВИСТАВКИ-АУКЦІОНУ

Виставка художніх робіт Арт-Колекції «СТІЛЬНИК» під девізом «ОБІЙМАЮ ТЕБЕ, ОМРІЯНА УКРАЇНО»: (малюнки, художнє фото - формат А-3, виробів декоративно-прикладного мистецтва – вишивка (різного розміру), художні вироби з дерева, скла, глини, пластику, паперу тощо) в Гостомелі 19 грудня 2022 р. у виставкових залах Гостомельського житлово-освітнього хабу «HubLifeUA».

Виставка-аукціон Арт-Колекції «СТІЛЬНИК» проведено в он-лайн та офф-лайн режимах 24 грудня 2022 р. у виставкових залах Гостомельського житлово-освітнього хабу «HubLifeUA».

bottom of page