top of page
  • Фото автораСтільник

Вкладення в розвиток - сенс буття Корпорації «ЮРІЯ-ФАРМ»

Оновлено: 11 квіт.

З часу свого започаткування уся діяльність української фармацевтичної групи компаній ЮРіЯ-ФАРМ (https://www.uf.ua/) є соціально-значущою. І це стосується не лише продуктів Організації і не тільки інноваційних бізнес-продуктів, чим вона якісно відрізняється від інших.

Насамперед увага приділяється Людині: співробітникам, дітям та членам їх сімей, українцям загалом. І найголовніше в піклуванні, поза допомогою в критичні моменти життя, – розкриття потенціалу і сприяння зростанню особистості! За роки сходження на нові горизонти, становлення міжнародною компанією ЮРіЯ-ФАРМ сприяла вихованню і професійному гарту не одному поколінню молодих людей.

Як свідчить досвід, не менш важливими, аніж фахова допомога суто фармацевтичній та медичній галузям, для ЮРіЯ-ФАРМ є освітні, культурно-мистецькі та патріотичні проєкти, адже всі ми є громадянами, які прагнуть жити у розвинутій та економічно-успішній країні. Підґрунтям такої соціальної відповідальності є філософія компанії, що знаходить своє відображення в одній із цінностей: «Ми БЕРЕМО УЧАСТЬ У ПРОЄКТАХ СУСПІЛЬНОГО та СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ».

Ось і тепер, попри усі труднощі сьогоднішнього дня та значну допомогу Силам Оборони України, керівництво компанії усвідомлено вкладає кошти в чергове благодійне дійство – Арт-Колекцію «СТІЛЬНИК» (https://www.stylnyk.com/), яка є цеглинкою проекту «ДІТИ ГОСТОМЕЛЬЩИНИ – ПРОСТОРИ МРІЙ та ТВОРЕННЯ».

Гостомельщина першою прийняла на себе удар віроломного ворога і після деокупації однією з найактуальніших задач стало покращення ментального здоров’я дітей, які на власні очі побачили жахіття війни.

Проект спрямований на адаптацію до нових умов життя, розкриття та розвиток через творчість духовного потенціалу дітей Гостомельщини. Він вселятиме віру в добро, милосердя, Людину й плекатиме любов до отчого краю, допомагатиме їм в становленні як повноцінних особистостей.

Участь у формуванні Арт-Колекції «Стільник» розвиває у дітей – учасників проєкту творчі здібності, просторове і креативне мислення, психологічну зрілість, усвідомлене розуміння соціально-прийнятних моральних орієнтирів, мотивує творчість дітей на відображення позитивних емоцій й очікувань.

Допомога ЮРіЯ-ФАРМ в сумі 130 000 грн. надала можливість провести перші виставку й виставку-аукціон доробок творчих дітей та відзначити їх грошовою премією, придбати для колективів Центру творчості дітей та юнацтва й відділу культури, молоді і спорту Гостомельської ОТГ матеріально-технічні засоби, що розширює можливості набуття юними талантами художньо-мистецької майстерності.

Педагоги, майстри народної творчості, діти з вдячністю прийняли:

• Світловий стіл «СТАНДАРТ» YOKKO 1001002.

• 3D принтер XYZprinting Junior Basic MR.

• Конструктор LEGO Education WeDo.

• Оверлок Janone T-99D.

• Магнітно-маркерні дошки (2 шт.).

• Мольберти (5 шт.).

• Набори для рукоділля (5шт.).

• Фарби «Аквагрим» (5 шт.).
24 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page