Стільник
Представляємо Членів Журі
Оновлено: 5 трав.

ПРЕДСТАВЛЯЄМО
ЧЛЕНІВ ЖУРІ
Конкурсу творчості дітей та юнацтва Київщини, присвяченого
Дню Матері «СВІТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ»
в НОМІНАЦІЇ «ПОЕТИЧНО-ПРОЗОВЕ (АВТОРСЬКЕ) СЛОВО»

Ольга ХОДАЦЬКА – Голова Журі Конкурсу творчості дітей та юнацтва Київщини, присвяченого Дню Матері «СВІТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ», в Номінації «Поетично-прозове (авторське) слово»
Педагогічне кредо: «Мета + Дія = Результат».
Життєве кредо: «Іду до людей з Добром».
Доктор філософії, вчителька української мови і літератури гімназії-інтернату № 13 м. Києва, Посол миру, членкиня Національної спілки журналістів України та Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури, заступниця голови Правління Київського міського об’єднання ГО ВУТ «Просвіта» імені Т. Шевченка, «Жінка року 2020» в номінації «Жінка-педагогиня» (ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі»), авторка проєкту «Діти – Війна – Україна», партнер Коаліції «ГОСТОМЕЛЬЩИНА – ПРОСТОРИ МРІЙ».
Авторка поетичної збірки «Душі моєї прекрасні миті» (2016) та книжки оповідань «Берег віри, надії, любові» (2020), багатьох поетичних і прозових творів. Лауреат Міжнародної літературної премії в галузі соціально-художньої літератури імені В. Винниченка (2019 р.).

Євген БУКЕТ - член журі у номінації «Поетично-прозове (авторське) слово» - український краєзнавець, журналіст, письменник і громадський діяч.
Член правління Національної спілки краєзнавців України, лауреат Міжнародної премії імені Олеся Гончара та премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, Почесний краєзнавець України, голова Правління Київського обласного відділення «Просвіта» ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка.
У час російського вторгнення в Україну, працюючи кореспондентом інформаційного агентства «АрміяInform», став автором історичного дослідження «30 війн із Zаклятим сусідом».

Михайло ІЛЬЇН - член журі у номінації «Поетично-прозове (авторське) слово», голова Правління Міжнародної громадської організації «Федерація всесвітнього миру», головний редактор Всеукраїнської газети «Справи сімейні».
«Справи сімейні» - Всеукраїнська газета, яка вже близько 30 років працює над тим, щоб дарувати своїм читачам корисну та цікаву інформацію.
Все починається з сім’ї
Часто ми забуваємо, що виникнення гармонійного, здорового, процвітаючого суспільства - це не справа політичних діячів чи державних чиновників. Суспільство формує окремі особистості, а рівень його культури визначається культурою осіб, що його складають. Тобто, щоб суспільство загалом стало кращим, усі ми, як його члени, повинні стати кращими.
Сім’я, без перебільшення, є тією ключовою ланкою, яка найбільше впливає на свідомість людини. Де, як не у сім’ї, ми отримуємо перший досвід стосунків з іншими? У сім’ї є види всіх стосунків, які існують між людьми. Старший - молодший (між батьками та дітьми, братами та сестрами), а також рівний - рівному (між дітьми чи між батьками).
На шпальтах газети піднімаються питання, важливі для розвитку і становлення гармонійних та здорових сімей в Україні. Мета видання - відродження сімейних цінностей, поширення здорового способу життя, що є основою для збереження генофонду країни та її успішного розвитку в майбутньому.

Світлана Кас'яненко — член журі у номінації «Поетично-прозове (авторське) слово», дитяча письменниця, авторка і виконавиця пісень, громадська діячка, авторка понад 200 пісенних творів, лауреатка Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Валентина Михайлюка, літературно-мистецької премії ім. Івана Нечуя- Левицького, Міжнародної премії «Культурна дипломатія», волонтерка.

Анатолій КАЧАН (літ. псевдонім Степан Воронець) - член журі у номінації «Поетично-прозове (авторське) слово» – член журі номінації «Поетично-прозове (авторське) слово» - письменник, культурний діяч, член Центрального Правління Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка
За збірку поезій «До синього моря хмаринка пливе» (2001) йому присуджено літературну премію імені Лесі Українки.
З 2004 року він - голова творчого об’єднання дитячих письменників Київської організації НСПУ. Член редколегії журналу Спілки українських письменників Словаччини «Дукля» (м. Пряшів).
Збірка віршів «Чари ворожбита» (2005) - відзначена літературною премією ім. Бориса Нечерди. Анатолій Качан є лауреатом приватної літературно-мистецької премії Володимира Рутківського «Джури» 2014 року. Переможець VIIІ міжнародного літературного конкурсу творів для дітей та юнацтва «Корнійчуковська премія» у номінації «Поезія для дітей / Автори з України» (2020).
У переліку творчих здобутків письменника - добірки поезій, що увійшли до шкільних підручників і посібників, численні публікації в зарубіжних виданнях, пісні, написані у співавторстві з відомими українськими композиторами, статті та інтерв’ю з проблем дитячої літератури.


Дмитро ЛОМАЧУК - член журі у номінації «Поетично-прозове (авторське) слово» - кінорежисер, сценарист, член Національної спілки журналістів України, академік Академії сучасного мистецтва Української Академії Наук, доктор культурології, заслужений працівник культури України. Лауреат Премії ім. Івана Огієнка, Міжнародної кінопремії «Логос-Sinema» та Народної Шевченківської премії
Творча діяльність Д. Ф. Ломачука спрямована в основному на відродження та популяризацію української культури, звичаїв, обрядів та традицій українського народу.
Як автор сценаріїв і режисер, Дмитро Федорович створив десятки телевізійних програм та документальних фільмів.
Під керівництвом та безпосередній участі, як автора сценарію та головного режисера, Д. Ломачуком створено 62-серійний телесеріал «ЛОГОС», в якому у популярній документально-художній формі розповідається про виникнення мови, культури, писемності українців від Трипільської доби до сьогодення.
Нагороджений 25 орденами, зокрема орденом «Знак пошани», і медалями державних та громадських організацій України і зарубіжжя. За особливі заслуги перед українським народом нагороджений «Почесною Грамотою Верховної Ради України». Має звання «Заслужений працівник культури України». Лауреат Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка за 2014 рік в в номінації «Громадська, політична і духовна діяльність» та Лауреат Народної Шевченківської премії.

Тетяна НЕГРІЙ - членкиня журі у номінації «Поетично-прозове (авторське) слово» - співачка, режисер, народна артистка України, автор і ведуча телевізійної програми "Народний календар".
Т. Негрій - лауреат Міжнародної мистецької премії ім. Валентина Михайлюка, Лауреат премії ім. С. Гулака-Артемовського.
За особливі заслуги перед українським народом нагороджена «ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ»
Тетяна Дмитрівна Негрій здійснила перше офіційне і публічне виконання Гімну України з оркестром «ДНІПРО» на Площі Незалежності в День проголошення НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ в 1991 році.
Т. Негрій - автор та ведуча передачі «НАРОДНИЙ КАЛЕНДАР» українського радіо та каналу УТР телебачення, що здобула широку популярність серед українців в Україні та за кордоном. Пісні у виконанні Тетяни Негрій неодноразово ставали Лауреатами та призерами різноманітних міжнародних фестивалів у США, Німеччині, Чехії та Молдові, а також всеукраїнських конкурсів та фестивалів.
Тетяна Негрій проявила себе не тільки, як виконавиця українських пісень, а і як талановитий режисер театралізованих вистав для дітей на теми народних звичаїв та обрядів, які з великим успіхом проходили протягом 10 років у Київському планетарії, про що свідчать тисячі відгуків маленьких глядачів та їх батьків і вчителів.
Сьогодні пані Тетяна бере активну участь у концертах для учасників АТО і Сил Оборони України: Національна Гвардія, батальйон «ДОНБАС», батальйон «КИЇВСЬКА РУСЬ» та інші, про що свідчать нагороди від командирів цих військових формувань.

Кирило СТЕЦЕНКО - співорганізатор Конкурсу «Світ починається з мами», український скрипаль, композитор, культуролог, музичний і телевізійний продюсер, педагог і громадський діяч, голова Правління Київського міського об’єднання «Просвіта» ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка.
Народний артист України, лавреат всеукраїнських та всесоюзних конкурсів скрипалів.
Має яскравий і виразний звук скрипки, інструментом володіє без технічних обмежень. Характерною особливістю скрипаля являється поміркованість, вдумливість, емоційність та експресивність виконання.
Автор монографії «Стратегія культури України. Філософія і менеджмент самоздійснення нації»

Ігор ЯКУБОВСЬКИЙ - член журі у номінації «Поетично-прозове (авторське) слово» - композитор, бард, поет, завідувач відділу методично-інноваційної роботи Центральної бібліотеки Солом’янського району м. Києва, лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Г. Сковороди, Міжнародної премії за доброчинність.
Автор ідей проєктів «Співанка-читанка-руханка», «Співаймо разом» та «Співана поезія Українських класичних та сучасних творів», співавтор проєкту «Діти – Війна – Україна».
Пісні композитора слухали та продовжують слухати і в Україні, й поза її межами, зокрема: в Європі, Америці, країнах Балтії, Польщі та інших.
Творчий доробок Ігоря Якубовського - 21 магнітоальбом, публікації у пресі України та поза її межами.
Життєве кредо: «Впізнати себе та поєднатися з Богом, жити в ім’я гармонії та цілісності своєї Батьківщини, Всесвіту та всього людства».