top of page
  • Фото автораСтільник

ВІТАЮ УСІХ з ДНЕМ МАТЕРІ!!!

"ВІТАЮ УСІХ з ДНЕМ МАТЕРІ!!!

Перемоги, Миру, Достатку в рідній Україні!!!

Напередодні Дня матері до столиці на культурно-мистецький захід популярного конкурсу «Світ починається з мами» приїхали обдаровані діти-фіналісти з багатьох міст та сіл столичної області.

Вони змагалися у трьох номінаціях: живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, поетично-прозове (авторське) слово.

У затишній залі Київського фахового коледжу прикладних наук, де відбувалися урочистості, лунали вірші, пісні, усі з нетерпінням очікували на оголошення призерів та переможців престижного творчого змагання. Натхненником та співорганізатором свята є лідер Всеукраїнської платформи «Сходи в майбутнє» Ігор Найда.

Ведучою дійства була голова журі, письменниця, педагог Ольга Ходацька. Творчі доробки школярів оцінювали також відомі поети, композитори, режисери, художники, журналісти, майстри декоративно-ужиткового мистецтва.

Хто ж вони, переможці та призери конкурсу «Світ починається з мами»?

Учні намагалися показати свої таланти у малюванні, створенні аплікацій, композицій з найрізноманітніших матеріалів, писали матерям щемливі присвяти у прозі та поезії. Роботи були надзвичайно цікавими, оригінальними, навіть авторитетному журі було непросто визначити найкращі.

І все ж це – творче змагання… Діти з таким нетерпінням у залі Київського фахового коледжу прикладних наук очікували оголошення результатів."
17 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page