top of page
  • Фото автораСтільник

Партнер Конкурсу творчості представлятиме роботи переможців Конкурсу в Канаді

Партнер Конкурсу творчості дітей та юнацтва Київщини, присвяченого Дню Матері «Світ починається з мами» МОУГ «Четверта хвиля» (Торонто) представлятиме роботи переможців Конкурсу в Канаді

Світ починається з Матері! З Днем Матері, любі подруги, наші чарівні жінки, наші доньки та онучки! Щастя та любові вам по життю!

Сьогодні ми раді представити вашій увазі та привітати переможців конкурсу творчості дітей та юнацтва Київщини, присвяченого Дню Матері - “СВІТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ”. На конкурсі були представлені роботи обдарованих дітей з численних міст та сіл Київщини. Учасники змагались у трьох номінаціях: живопис, декоративно-ужиткове мистецтво та поетично-прозове (авторське) слово. Нагородження фіналістів конкурсу відбулося у столиці України, м. Києві напередодні Дня Матері.

Ви матимете нагоду познайомитися з переможцями конкурсу та придбати їхні роботи на онлайн-аукціоні під час нашого щорічного Благодійного Марафону "Діти Канади - дітям України", який відбудеться 4 червня 2023 р. у приміщенні Українського Національного Об'єднання за адресою 145 Evans Ave, Etobicoke ON M8Z 5X8.


Джерело та більш детально: Facebook сторінка

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page