top of page
  • Фото автораСтільник

Звернення Начальника Гостомельської селищної військової адміністрації Сергія Львовича Борисюка

Оновлено: 21 січ.


На фото - Начальник Гостомельської селищної військової адміністрації Сергій Львович Борисюк.


У наш непростий час одним з першочергових завдань є повернути до звичного життя дітей громади, відчути комфорт та турботу поза межами дому, в освітніх закладах та на позашкільних заняттях. Вкрай важливо забеспечити та допомогти їм у формуванні життєвої позиції. Творчість є однією з таких конструкцій , адже заняття мистецтвом допомагає зняти напругу, стрес, вивільнитися від тривоги, позбутися депресії. Мистецтво гармонізує внутрішній світ, допомагає відновити душевну рівновагу. Ми, як військова адміністрація робимо все можливе, щоб допомогти педагогам Центру творчості дітей та юнацтва та їх колегам із шкіл, відділу культури, молоді та спорту повертати дітей до нормального життя дітей, постраждалих від російської агресії.

Варто відзначити також активність громадських спільнот, які визначили своєю місією допомогу дітям Гостомельщини у поновленні ментального здоров’я після пережитих емоційних потрясінь та сприяння в їх становленні як повноцінних особистостей шляхом залучення до культурно-мистецьких проєктів.

Хочу привітати колективи Коаліції «ГОСТОМЕЛЬЩИНА – ПРОСТОРИ МРІЙ» із започаткуванням Арт-виставки «СТІЛЬНИК», що проходить під девізом «ОБІЙМАЮ ТЕБЕ, ОМРІЯНА УКРАЇНО». Творчі доробки дітей, які формують Арт-Колекцію, відображають їх позитивні емоції й очікування, добра і мир у серці та Україні.

Завдяки конструктивній співпраці громадських активістів та влади формуються нові чудові проєкти, вирішуються спільні проблеми та складнощі, створюється середовище довіри та розуміння, що всі разом, усі мають одну спільну мету.

8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page