top of page
  • Фото автораСтільник

Щиро вітаю мою талановиту Софію Сидоренко, вихованку Літературної студії ЦПО "Соняшник"...Щиро вітаю мою талановиту Софію Сидоренко, вихованку Літературної студії ЦПО "Соняшник", з І місцем в обласному творчому конкурсі "Світ починається з мами" у номінації "Прозово-поетичне слово". Роботи конкурсантів оцінювало високоповажне журі, до складу якого увійшли відомі письменники, піснярі та видавці. Софія представила на конкурсі власну відеопоезію про горе матері, син якої загинув на полі бою: Вже не обійме, Не пригорнеться ... Завмерла душа, серце мов неживе Біль і розлука злилися назавжди, Єдиного сина небо прийме.


Відео було зняте на Алеї слави, де розташовані портрети загиблих героїв російсько-української війни. Символічними є образи церкви та свічок, як вічного життя, адже син-герой


"Не загинув, ні! Він житиме вічно! Оберігає побратимів своїх, Всіх, хто бореться, крильми закриває, Захищає нас з небес героїчно..."


Юна поетеса у відео виступила в узагальненому образі матері, яка в скорботі йде Алеєю слави та несе квіти й лампадку до потртрета свого загиблого сина.


Завмерла душа, Серце знов плаче, Він кращий з синів України, герой! Уся країна із тобою, мамо! Країна катам не пробаче!..


Вірш вразив журі не лише своєю актуальністю та щемливістю, а й майстерним використанням метафор та алітерацій, своєрідним поєднанням відеоряду з голосом за кадром, експресивністю подачі матеріалу як нагадування про високу ціну перемоги.


Так, країна катам не пробаче та помститься за кожного загиблого Героя!


Відео з віршем можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/a7LkqKTKlS8


Дякуємо організаторам конкурсу та журі за високу оцінку наших поетичних талантів!Джерело: допис у Facebook

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page