top of page
  • Фото автораСтільник

Це те, що системно розпочали реалізовувати ми...

Оновлено: 26 бер.

https://eurohealthnet-magazine.eu/the-role-of-art-and-culture-in-health-care-and-health-promotion/

Це те, ЩО СИСТЕМНО РОЗПОЧАЛИ РЕАЛІЗОВУВАТИ МИ Коаліцією "ГОСТОМЕЛЬЩИНА - ПРОСТОРИ МРІЙ" (https://gostomel.pro/) спільно з відділами освіти, культури, молоді і спорту Гостомельської ОТГ, не очікуючи допомоги держави!

Меценати доєднуйтеся до наших проєктів (https://www.stylnyk.com/)! ЗДОРОВ'Я - БЕЗЦІННИЙ КАПІТАЛ і АКТИВ НАЦІЇ!!!

РОЛЬ МИСТЕЦТВА і КУЛЬТУРИ в ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я та ЗМІЦНЕННІ ЗДОРОВ'Я

У Фінляндії добре визнають роль культури та мистецтва в підтримці здоров’я та добробуту. У цій статті двоє спеціалістів описують, як мистецтво та культура стають інтегрованими в сферу охорони здоров’я та соціальний сектор.

Численні дослідження та практичний досвід показали, що участь у мистецькій та культурній діяльності зміцнює здоров’я та соціальне благополуччя.

Вплив можна побачити в багатьох сферах: участь у культурних заходах подовжить тривалість життя, вплине на стан здоров’я, і його можна прирівняти до вправ, що зміцнюють здоров’я.

Доведено, що використання мистецтва має позитивний ефект у запобіганні відчуженню, у лікуванні проблем психічного здоров’я та в різних процесах відновлення.

На робочому місці методи, засновані на мистецтві, можна використовувати для пошуку рішень різних проблем, створення нових інновацій і покращення добробуту.

У Фінляндії широко визнають, що мистецтво та культура можуть підвищувати та підтримувати добробут, добробут та здоров’я. Уряд багато в чому фінансує та підтримує цю сферу.

Ідея полягає в тому, щоб збільшити використання мистецтва та культури та зробити їх постійною частиною соціального сектору та сектору охорони здоров’я – особливо в профілактичних та оздоровчих процесах. Вплив культури на зміцнення добробуту та здоров’я визнається на політичному, адміністративному та структурному рівнях.

Нинішній уряд має ініціативу врегулювати мистецтво як частину соціального сектору та сфери охорони здоров’я. Мета цього проекту – полегшити доступ до мистецтва та культури.

Дії, запропоновані програмою дій «Мистецтво та культура заради благополуччя», зараз просуваються Taikysydän , Taikusydän є багатогалузевим координаційним та комунікаційним центром для діяльності та досліджень у сфері мистецтва, культури та добробуту у Фінляндії. Його мета – зробити мистецтво та культуру постійною частиною послуг добробуту у Фінляндії. Taikysydän: • Збирає та передає знання про належні практики, моделі роботи, проекти та дослідження. • Інформує та сприяє мультипрофесійній мережі між експертами в галузі мистецтва, культури та добробуту. • Має на меті зміцнення співпраці в рамках академічних досліджень у сфері мистецтва, здоров’я та благополуччя та практичної роботи, яка виконується в різних проектах для розвитку науково-обґрунтованої практики.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page